< zpět na proběhlé akce

PĚNA - 30 let

9.3.2013 | | poděkování

Dovolte nám touto cestou poděkovat všem účastníkům slavnostního večera 9.3.2013 v Národním domě v Trutnově. Děkujeme za vytvoření báječné atmosféry, díky které jsme podali výkony na hranicích našich schopností. Děkujeme za potlesk, který nás hnal dopředu. Děkujeme i za hlasitější projevy než pouhý potlesk, které to vše ještě umocňovaly.

Děkujeme za všechny dary, dárečky, květiny, gratulace. Děkujeme za finanční příspěvky sponzorů, partnerů i všech jednotlivců.

Děkujeme skupinám Michal Tučný Revival a Trosky za krásné písničky. Děkujeme Zdeňkovi Krčmářovi a Jarče Zivrové za moderování večera. Děkujeme taneční skupině STAR WEST za taneční ukázky, půjčení plakátů a za vydatnou pomoc se zajištěním prodeje upomínkovách předmětů a služeb u vstupu. Děkujeme spolku Rtykonoš za famózní "tanec" na píseň Pozri čo pre teba mám. Děkujeme Jirkovi Středovi a celé JS televizi za precizní práci s kamerami, střihem a přenosem na internet.

Děkujeme starostovi města Trutnov Ivanovi Adamcovi za gratulaci a hřejivá slova.

Zvláště pak děkujeme pracovníkům UFFA za zajištění audio a video techniky a osvětlení, za naprosto profesionální přístup a vstřícnost při řešení vzniklých situací.

Srdečně všem moc děkujeme.

----------------------------------

Děkujeme všem fotografům za poskytnutí fotek a videí do našeho archivu (poslat prosíme přes úschovnu nebo na CD (DVD) osobně nebo poštou).